• Trzy składowe potrzebne do tego, aby reszta sama dobrzesię ułożyła. Chyba tyle damy radę ogarnąć? I za to właśnie Muchy wznoszą toast. Czin Czin! Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić parametry leżaków. UWAGA! Jeśli chcesz inną grafikę, niż podaną przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Odpowiedź na znane pytanie, czy miska jest pusta, czy pełna, brzmi jak echo wiatru odbijające się od jej dna. Dochód ze sprzedaży tego leżaka zasili brzuszki Perełek. Szczególnie jednej z nich. Na krótko, ale lepsze to, niż nic. Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić parametry leżaków. UWAGA! Jeśli chcesz inną grafikę, niż podaną przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Kiedy Ty dorośniesz? Kiedy się ustatkujesz? Kiedy znajdziesz pracę? Kiedy się ożenisz / wyjdziesz za mąż? Kiedy będziesz mieć dziecko? Pomyślisz o tym wszystkim, kiedy siądziesz i odpoczniesz. Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić parametry leżaków. UWAGA! Jeśli chcesz inną grafikę, niż podaną przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Freddie ma Kury

  200,00 
  Freddie miał wiele tajemnic. Jedną z nich była jego miłość do Kur. Uwielbienie dla ich inteligencji, wnikliwego spojrzenia i zadziory. Pisały mu teksty, podpowiadały linie melodyczne i podrzucały kreacje. Znalazły się także na okładce jego ostatniej płyty - data premiery niestety nie jest znana. Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić parametry leżaków. UWAGA! Jeśli chcesz inną grafikę, niż podaną przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Amerykańskie naukowczynie donoszą, że przesiadywanie w towarzystwie Kurek podnosi poziom szczęścia. Zatrzymaj się, usiądź, bądź. Od czasu do czasu nie zaszkodzi dziobnięcie mandali. Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić parametry leżaków. UWAGA! Jeśli chcesz inną grafikę, niż podaną przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Życie z kalendarzem, alarmami, błaganiami skierowanymi do Rodziny i Przyjaciół, aby przypominali o tym, co trzeba w następnej kolejności... Jest na to rada: niezależnie od pory roku otwórz drzwi na balkon, stań w nich i zatrzymaj się na chwilę. Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić parametry leżaków. UWAGA! Jeśli chcesz inną grafikę, niż podaną przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Nie ma co się spieszyć do garów. Niektórym gotowanie przychodzi, a niektórym nie. Jeśli jesteś osobą, której przychodzi, to usiądź w przerwie. A jeśli nie przychodzi - usiądź i poczekaj na pomoc. Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić parametry leżaków. UWAGA! Jeśli chcesz inną grafikę, niż podaną przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Chłopak

  200,00 
  Propaguj wartości rodzinne niezależnie od orientacji, stanu posiadania, płci, narodowości i sprawności, wiary. Miłość można spotkać wszędzie. Stojąc, biegnąc, siedząc. Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić parametry leżaków. UWAGA! Jeśli chcesz inną grafikę, niż podaną przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Motywacja

  200,00 
  Pytanie, które wiele osób zadaje sobie niezliczoną ilość razy w ciągu życia. Odpowiedź na nie można przeczekać w zrelaksowanym towarzystwie Kurek. Co ma być, to będzie. Co się odwlecze, to nie uciecze. Lepsze Kurki przy boku i Wróbel na dachu. Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić parametry leżaków. UWAGA! Jeśli chcesz inną grafikę, niż podaną przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.

Go to Top