• Jak żyć?

  10,00 
  Szorstko czuły przyjaciel. Nie da zginąć. Wie, co powiedzieć w danym momencie, a nie tydzień później. Kiedy trzeba, jest uszczypliwy. Kiedy trzeba - przytuli. Można z nim kraść konie, żeby ruszyć w stronę zachodzącego słońca. Krótko mówiąc: Królik.   Wymiary: Królik ma 58 mm średnicy. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Zasugeruj Szefowej / Szefowi płatny urlop na Kota poprzez umieszczenie magnesu na lodówce i przysunięcie tejże w okolice drzwi jej / jego gabinetu. Musi zadziałać. Jeśli nie - należy (na własną odpowiedzialność) przyczepić go do pracowego monitora. Nadal nic? Czas na zmianę roboty.   Wymiary: Urlop ma 58 mm średnicy. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Wszystkoułożenie należy się każdemu. A że czasem po drodze jest bar... Przypadek? No właśnie... Rozmagnesuj swoją kartę bankową, usiądź przed blokiem z Sąsiadkami i Sąsiadami, pogłaszcz Kota / Psa. To zdrowie, szczęście i bogactwo.   Wymiary: Szczęśliwe Muchy mają 58 mm średnicy. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Biedronki

  10,00 
  Hasło bardziej popularne i częściej wyopowiadane niż piąta zwrotka hymnu Polski. Na jego dźwięk powinna włączyć Ci się czujność.   Wymiary: Biedronki mają 58 mm średnicy. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Kurki przećwiczyły, jak osiągnać stan szczęścia. Jednocześnie nie odradzają wizyty w gabinecie, jeśli jest to konieczne. U nas działa.   Wymiary: Kurki mają 58 mm średnicy. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to na pewno chodzi o jedzenie. Emilek rekomenduje mantrę spożywczą, która odpowiednio długo powtarzana daje efekty. Idealny kandydat na lodówkę. Przywraca pamięć o tym, co jest w życiu najważniejsze.   Wymiary: Emilek ma 58 mm średnicy. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Bóg wszystko widzi. Czyli Szatan wszystko wie. Dla osób, które już nie chcą żyć w grzechu.   Wymiary: Bóg ma 58 mm średnicy. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Bogdan Nieowoc

  10,00 
  Bogdan Nieowoc na magnesie na Twojej lodówce promuje wartości vegańskie. Wielokrotnie każdego dnia świdruje Cię swoim spojrzeniem motywując do zdrowego stylu życia i podśpiewując: dzisiaj vege, jutro...   Wymiary: Bogdan ma 58 mm średnicy. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.

Go to Top