• Szczęśliwe Kury

  100,00 150,00 
  Chciałabyś być szczęśliwa? Kurki podpowiadają, jak. Stosować jak najczęściej. U nas działa.   *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Terapeutka

  100,00 
  W życiu większości Ludzi następuje ten moment, gdy warto zacząć się z kimś spotykać. Wybierz dobrze. Nie zaszkodzi prowadzenie dzienniczka z rubrykami: fakty / myśli / uczucia. Wskazówka: głód nie jest emocją. Chyba, że jesteś Kotem.   *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Freddie ma Kury

  100,00 
  Kochasz Freddiego? Kochaj Kury. I Koty. I Krowy. I inne Zwierzęta. Dzięki Twojej miłości do nich świat będzie szczęśliwszy.   *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Wielcy

  100,00 
  Aby odnieść w życiu sukces, nie trzeba mieć twardych łokci albo innych części ciała. Wystarczy serce otoczone sierścią i mruczeniem. Nie kupuj, adoptuj. Kochaj, pracuj, odpoczywaj. Mrucz.   *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Idealny świat

  100,00 
  Przejście z Krainy Z. do Idealnego Świata jest możliwe. Potrzebujemy tylko maleńkiej reformy w Kodeksie Pracy i mentalności szefowych i szefów.   *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Bóg bardzo serio podchodzi do tego, co tam sobie ludzie mamroczą pod nosem, albo w duchu. Przekaż innym dobrą nowinę od Najwyższego.   *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Trzy składowe potrzebne do tego, aby reszta sama dobrzesię ułożyła. Chyba tyle damy radę ogarnąć? I za to właśnie Muchy wznoszą toast. Czin Czin!   *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Stój, policja!

  100,00 
  HWDP - Hasło Wstępu Do Polski. Sytuacja w kraju jest jaka jest. Kurek nie opuszcza poczucie humoru, bo cóż innego czasem można poradzić? Obyśmy i my się kiedyś z tego śmiali / śmiały.   *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Chyba każda osoba zna sentencję: myślę, więc jestem. Jej druga, wciąż rzadko przytaczana część brzmi: jestem, więc narzekam.   *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • życie jest piękne

  150,00 200,00 
  Tym Kotem jesteś Ty. Przelatującym nad wyzwaniami, które rzuca Ci życie. Co poniedziałek rano. Na negocjacjach o podwyżkę. Gdy kolejną godzinę płacze Twoje Dziecko. Broniąc tęczy. Stojąc w korku. Czyli zawsze.   *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • W lesie

  150,00 600,00 
  Podziemne jezioro z Rybą stroniącą od deszczu. Szkółka przyrodnicza (na tapecie budowa żołędzia). Wspomnienie nadmorskiego zachodu słońca. W lesie na wszystko i dla każdego jest miejsce. Za bezcenne konsultacje przyrodnicze dziękuję Idze (lat 2). *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Feminizm, Kur#a!

  100,00 
  Plakat propagandowy, przypominający o tym, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy. Sięgajmy jak najwyżej i wspierajmy swoje Dziewczyny, Przyjaciółki, Koleżanki, Znajome - słowem: Facetki. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Tralala

  100,00 150,00 
  Nawej, jeśli uważasz, że beznadziejnie śpiewasz, jesteś w stanie tralalować, żeby podtrzymać swój dobry nastrój. Jeśli nie - tereferuj. Królik wie, co mówi.   *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Szczególnie wtedy, gdy wydaje Ci się, że wszyscy przeżywają gorączkę sobotniej nocy, a Ty nie wiesz, co ze sobą zrobić. Przydatna rada także na pozostałe dni tygodnia. Pamiętaj, mniej znaczy więcej, a trochę mroku (prawdopodobnie) nikomu jeszcze nie zaszkodziło.   *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • W kraju, w którym tęcza i banan powodują kontrowersje, tylko niezwykłe postacie mogą uratować resztki dobrego humoru, otaczając nas magią i miłością. Oto oni: Cthulhu i Latający Potwór Spaghetti. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Wyjący Wilczek

  100,00 
  Są takie dni, kiedy chce się wyć. Można do telewizora, w internecie, albo do Księżyca. Można samotnie, można z Wilczkiem.   *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.