• Emilek i karma

    30,00 
    Znany, kochany i akceptowany takim, jakim jest - Emilek. Jego życiową maksymą są słowa: „jedzenie to najważniejszy posiłek dnia”. Lubi siedzieć w pudle. Rozmiary:Emilek jest w rozmiarze 36-41. Kliknij tu, aby sprawdzić pozostałe parametry skarpetek. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
  • Muchy w winie

    30,00 
    Piątek wieczór i gorączka sobotniej nocy to dla nich chleb powszedni. Polecane szczególnie w poniedziałki - wtedy do weekendu jakby bliżej. Rozmiary:Muchy są w rozmiarze 36-41. Kliknij tu, aby sprawdzić pozostałe parametry skarpetek. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
  • Wspaniałe towarzyszki życia, mądre, trochę bezczelne, trochę chaotyczne. Z nimi możesz Konie kraść - takie to są super Kurki. Rozmiary: Kura Martyna i Kura Krysia są w rozmiarze 36-41. Kliknij tu, aby sprawdzić pozostałe parametry skarpetek. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.