• Bóg Cei kohca

  70,00 
  Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, pomyśl o tym, że ktoś kocha Cię. No i nie bierzcie narkotyków. Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Idź na miasto i pokrzycz z Kurami Martyną i Krysią. Każ ludziom się tulić. Miziaj (jeśli zechcą). Mów im dobre rzeczy. Chwal. Doceniaj. Zrób rewolucję. Bądź miłością. Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Terapeutka

  70,00 
  Dobra Terapeutka sprawi, że poczujesz życie jak nigdy wcześniej. Doprowadzi Cię do łez, a potem je otrze. Pokaże Ci Twoją moc. Dzięki niej już zawsze będziesz z kimś - nawet, jeśli to "tylko" Ty.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Kiedy Ty dorośniesz? Kiedy się ustatkujesz? Kiedy znajdziesz pracę? Kiedy się ożenisz / wyjdziesz za mąż? Kiedy będziesz mieć dziecko? Pomyślisz o tym wszystkim może kiedyś, a może wcale. A może adoptujesz Kota.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Najbardziej tęczowa koszulka tego sezonu! Możesz iść w niej na potańcówkę disco polo, rapperskie slamy, na Paradę i na wybory (jeśli się jeszcze jakieś w tym kraju odbędą). Miłość nie wyklucza! Razem twórzmy historię!   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Kurki radzą, jak można osiągnąć stan szczęścia. Nie odżegnują się od wizyty w gabinecie, jeśli jest taka konieczność. U nas działa.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Kury i kurakao

  70,00 
  Jeśli nie wiesz, na co masz ochotę - mieszaj na maksa. Następnym razem wybór będzie prosty - grzeczny napój dla osób, które nie szukają problemów. Kury wiedzą, ale trochę podpuszczają.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Feminizm oczami Kurek. Twoim królestwem może być kuchnia. Może być też siłownia, warsztat samochodowy albo internet. Szanuj siebie, szanuj innych.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Tania prowokacja w wykonaniu Much? Przemilczany, wstydliwy fakt? A może wręcz przeciwnie - bardzo feministyczna refleksja?   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Foka

  70,00 
  Foka w obronie natury. Choć wiele jest nie tak, sporo jest też na tak. Pamiętaj o niej nad morzem i nie tylko. Zrób coś dobrego, żeby zmieniła swoje zdanie. Jak mówił prezydent pewnego kraju: yes, you can!   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Zaangażowany ekologicznie element z jednej z warszawskich dzielnic. Chciałby się powiedzieć: „Żerań - pamiętamy” i zorganizować zieloną partyzantkę.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Miłość może być dziwna, stara, nieodwzajemniona, pierwsza albo ostatnia. Przede wszystkim jest nieskończona - niczym Wąż.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Królik - legenda. Pod szorstkim, bezczelnym i uszczypliwym stylem życia ukrywa się mięciuki, lojalny i czuły kompan. Jeśli nie wiesz, jak się zachowąć, zadaj sobie pytanie: co zrobiłby Królik?   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Na Księżycu

  70,00 
  Z „Dzienników Kurki": na Księżyc najłatwiej dostać się rowerem. Na miejscu mało zwiedzania, ale jeździ się lekko i przyjemnie. Z tamtejszej perspektywy wszystkie sprawy ziemskie typu dedlajny, poniedziałki, niedospanie, rozmowa o podwyżkę, wydają się mało ważne.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Matrioszka

  70,00 
  Kiedyś w końcu następuje taki moment, kiedy dzieci ruszają w świat, na swoje. Jeśli wcześniej, niż przed piątym rokiem życia (i trochę później), to należy je zawrócić. A Matce dać trochę odpocząć. Niech sobie poleży, pośpi. Z otwartymi oczami, żeby kontrolować.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Bardzo się stresuje, gdy nazywa się go owocem. On ma IMIĘ! Zawalcz o lepszy świat. Zamiast przytulać kiełbasę, przytul Bogdana. Na rodzinnym obiedzie możesz rozchylić flanelową koszulę w kratę i wraz z wyłaniającym się spod niej Nieowocem inwigilować bliskich do zmiany trybu życia.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Biedronki

  70,00 
  Hasło bardziej popularne i częściej wyopowiadane niż piąta zwrotka hymnu Polski. Na jego dźwięk powinna włączyć Ci się czujność.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Chyba każda osoba zna sentencję: myślę, więc jestem. Jej druga, wciąż rzadko przytaczana część brzmi: jestem, więc narzekam.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Niech zieleń trawnków nie będzie tylko miejską legendą. Szczególnie wiosną. Zbieramy kupy tak, jak zbieramy grzyby - rach ciach i po krzyku.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Ryba Andrzej z kolegą jak tylko mogą, wspierają Syrenkę. Wdech, wydech i do przodu. Zamiast śnić sportowe sny wyjdź z nimi na rower. Spoćcie się trochę.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Amerykańscy naukowcy i nasze Kurki dowodzą, że żartowanie podnosi niskie ciśnienie. Żartujmy zatem, póki możemy. I czytajmy książki.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Bóg, choć przeważnie niewidzialny, wszystko widzi. Im bliżej Ciebie, tym lepiej. Zawsze coś doradzi albo postraszy. Pozwól się sobą zaopiekować.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Orzeł

  70,00 
  Z tęsknoty za powiewem wolności. Może mało poważnie. A może bardzo odważnie. Każdy z nas ma własną odpowiedź. Cho na deskę.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Miłość może być dziwna, stara, nieodwzajemniona, pierwsza albo ostatnia. Przede wszystkim jest nieskończona - niczym Wąż.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • T-shirt idealny na Paradę Pracową. Zaleca się robienie dookoła Szefa / Szefowej ósemek niczym Gołąb. Zaleca się przy tym delikatną, słowną sugestią na temat urlopu.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Jak wygląda Feminista / Feministka? Tak, jak chce. Wybiera, czy chce zająć się domem, czy rozwijać karierę. Decyduje o własnym ciele.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Trzy składowe potrzebne do tego, aby reszta sama dobrzesię ułożyła. Chyba tyle damy radę ogarnąć? I za to właśnie Muchy wznoszą toast. Czin Czin!   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • „Między posiłkami jesteśmy głodzone!” - wykrzyknęły Perełki. Wskazały na smutno zwisające puste brzuszki i spłakały się jak Bobry. Dochód ze sprzedaży tej koszulki zasili ich spiżarnię.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Tereferuj z Panterą szosując szybko mokrą szosą. Albo po prostu siedząc w domu, na kanapie, czytając książkę. Albo robiąc giętko szatańską jogę.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Cthulhu i Latający Potwór Spaghetti w Twoim domu, na Twojej klacie, w Twoim łóżku. Możesz zdjąć, żeby nałożyć mógł ktoś. Jest późno w nocy i już nie wiem, co wymyślić do opisu, a chcę iść na ten koncert Sandry, który jest w listopadzie.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Są takie dni, kiedy chce się wyć. Można do telewizora, w internecie, albo do Księżyca. Można samotnie, można z Wilczkiem.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Za każdym Wielkim Człowiekiem stoi Wielki Kot. Takie są prawa natury. Takie są prawa miłości. Chcesz rządzić światem, albo jakimś krajem, albo dzielnicą - wiesz, co robić! Im więcej Kotów, tym większa moc!   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Niespodzianka

  70,00 
  Na rutynę najlepsze są niespodzianki. Albo będzie fajna zabawa, albo nie. Jeśli nie masz pomysłu, co robić, wyciągnij z szafy paputy, usiądź wygodnie w fotelu i czekaj. Co ma być, to będzie. Tydzień później chociaż zmień ubranie.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt na pewno będzie się różnić od przedstawionego.
 • Pokolenie

  70,00 
  Szukasz swojej tożsamości, różne grupy brzmią super serio, robią kariery, noszą krawaty i garnitury i garsonki. Wszystko dopasowane, wyprasowane. A Ty w spodniach wytartych na kolanach, w skarpetkach wyższych o centymetr z powodu psiej czy kociej sierści, marzysz o tarzaniu się po łące (uwaga na kupy). No to już wiesz, z jakiego pokolenia jesteś. Fiu bździu!   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt na pewno będzie się różnić od przedstawionego.
 • Choć czasem trudno w to uwierzyć, podobno każdy/a z nas kiedyś był/a Dzieckiem. Najnowsze teorie donoszą, że pochodzimy od Węży. Gdyby połączyć te dwa czynniki... Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt na pewno będzie się różnić od przedstawionego.

Go to Top