• Choć czasem trudno w to uwierzyć, podobno każdy/a z nas kiedyś był/a Dzieckiem. Najnowsze teorie donoszą, że pochodzimy od Węży. Gdyby połączyć te dwa czynniki... Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt na pewno będzie się różnić od przedstawionego.
 • Pokolenie

  70,00 
  Szukasz swojej tożsamości, różne grupy brzmią super serio, robią kariery, noszą krawaty i garnitury i garsonki. Wszystko dopasowane, wyprasowane. A Ty w spodniach wytartych na kolanach, w skarpetkach wyższych o centymetr z powodu psiej czy kociej sierści, marzysz o tarzaniu się po łące (uwaga na kupy). No to już wiesz, z jakiego pokolenia jesteś. Fiu bździu!   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt na pewno będzie się różnić od przedstawionego.
 • Niespodzianka

  70,00 
  Na rutynę najlepsze są niespodzianki. Albo będzie fajna zabawa, albo nie. Jeśli nie masz pomysłu, co robić, wyciągnij z szafy paputy, usiądź wygodnie w fotelu i czekaj. Co ma być, to będzie. Tydzień później chociaż zmień ubranie.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt na pewno będzie się różnić od przedstawionego.
 • Za każdym Wielkim Człowiekiem stoi Wielki Kot. Takie są prawa natury. Takie są prawa miłości. Chcesz rządzić światem, albo jakimś krajem, albo dzielnicą - wiesz, co robić! Im więcej Kotów, tym większa moc!   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Są takie dni, kiedy chce się wyć. Można do telewizora, w internecie, albo do Księżyca. Można samotnie, można z Wilczkiem.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Cthulhu i Latający Potwór Spaghetti w Twoim domu, na Twojej klacie, w Twoim łóżku. Możesz zdjąć, żeby nałożyć mógł ktoś. Jest późno w nocy i już nie wiem, co wymyślić do opisu, a chcę iść na ten koncert Sandry, który jest w listopadzie.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Tereferuj z Panterą szosując szybko mokrą szosą. Albo po prostu siedząc w domu, na kanapie, czytając książkę. Albo robiąc giętko szatańską jogę.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • „Między posiłkami jesteśmy głodzone!” - wykrzyknęły Perełki. Wskazały na smutno zwisające puste brzuszki i spłakały się jak Bobry. Dochód ze sprzedaży tej koszulki zasili ich spiżarnię.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Trzy składowe potrzebne do tego, aby reszta sama dobrzesię ułożyła. Chyba tyle damy radę ogarnąć? I za to właśnie Muchy wznoszą toast. Czin Czin!   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Jak wygląda Feminista / Feministka? Tak, jak chce. Wybiera, czy chce zająć się domem, czy rozwijać karierę. Decyduje o własnym ciele.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • T-shirt idealny na Paradę Pracową. Zaleca się robienie dookoła Szefa / Szefowej ósemek niczym Gołąb. Zaleca się przy tym delikatną, słowną sugestią na temat urlopu.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Miłość może być dziwna, stara, nieodwzajemniona, pierwsza albo ostatnia. Przede wszystkim jest nieskończona - niczym Wąż.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Orzeł

  70,00 
  Z tęsknoty za powiewem wolności. Może mało poważnie. A może bardzo odważnie. Każdy z nas ma własną odpowiedź. Cho na deskę.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Bóg, choć przeważnie niewidzialny, wszystko widzi. Im bliżej Ciebie, tym lepiej. Zawsze coś doradzi albo postraszy. Pozwól się sobą zaopiekować.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Amerykańscy naukowcy i nasze Kurki dowodzą, że żartowanie podnosi niskie ciśnienie. Żartujmy zatem, póki możemy. I czytajmy książki.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Ryba Andrzej z kolegą jak tylko mogą, wspierają Syrenkę. Wdech, wydech i do przodu. Zamiast śnić sportowe sny wyjdź z nimi na rower. Spoćcie się trochę.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.

Go to Top