• Pokolenie

  60,00 
  Szukasz podobnych sobie, ale głupio Ci zapytać wprost? Przy okazji potrzebujesz zrobić zakupy i zadbać o środowisko. Jest na to rozwiązanie 3 w 1. A nawet 4, bo naprzemienne noszenie torby pomaga ćwiczyć ramiona. Do zobaczenia na mieście!   Wymiary: szerokość - 37 cm, wysokość - 40 cm, długość ucha - ok. 30 cm. Torba jest wykonana z grubego, wytrzymałego materiału. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Pamiętaj, miłość czai się tuż za rogiem, a Bogowie sprzyjają tęczy. Cthulhu i Latający Potwór Spaghetti przesyłają światu znak pokoju. Idealni kompani na Paradę Równości, albo na zakupy do warzywniaka.   Wymiary: szerokość - 37 cm, wysokość - 40 cm, długość ucha - ok. 30 cm. Torba jest wykonana z grubego, wytrzymałego materiału. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Weź go ze sobą, dokądkolwiek zmierzasz. Emilek będzie Ci przypominał o tym, co najważniejsze. Od tej pory już nigdy nie odczujesz głodu, za to Twój apetyt na życie znacząco wzrośnie.   Wymiary: szerokość - 37 cm, wysokość - 40 cm, długość ucha - ok. 30 cm. Torba jest wykonana z grubego, wytrzymałego materiału. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Są takie dni, kiedy chce się wyć. Można do telewizora, w internecie, albo do Księżyca. Można samotnie, można z Wilczkiem.   Wymiary: szerokość - 37 cm, wysokość - 40 cm, długość ucha - ok. 30 cm. Torba jest wykonana z grubego, wytrzymałego materiału. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Tereferuj z Panterą szosując szybko mokrą szosą. Albo po prostu siedząc w domu, na kanapie, czytając książkę. Albo robiąc giętko szatańską jogę.   Wymiary: szerokość - 37 cm, wysokość - 40 cm, długość ucha - ok. 30 cm. Torba jest wykonana z grubego, wytrzymałego materiału. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Trzy składowe potrzebne do tego, aby reszta sama dobrzesię ułożyła. Chyba tyle damy radę ogarnąć? I za to właśnie Muchy wznoszą toast. Czin Czin!   Wymiary: szerokość - 37 cm, wysokość - 40 cm, długość ucha - ok. 30 cm. Torba jest wykonana z grubego, wytrzymałego materiału. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Ryba Andrzej z kolegą jak tylko mogą, wspierają Syrenkę. Wdech, wydech i do przodu. Zamiast śnić sportowe sny wyjdź z nimi na rower. Spoćcie się trochę.   Wymiary: szerokość - 37 cm, wysokość - 40 cm, długość ucha - ok. 30 cm. Torba jest wykonana z grubego, wytrzymałego materiału. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Poczuj moc słów na "F": fantastyczna, fighterka, fascynująca, fajna, fenomenalna, feministka. Niech Cię zobaczą!   Wymiary: szerokość - 37 cm, wysokość - 40 cm, długość ucha - ok. 30 cm. Torba jest wykonana z grubego, wytrzymałego materiału. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Torba inwigilująca Środowiska Osób Przepracowanych (ŚOP). Twarze znajome z drogi do pracy przestają się pojawiać? To oznacza tylko jedno: w końcu adoptowały Kota i poszły na urlop. Zatem czin czin i do przodu!   Wymiary: szerokość - 37 cm, wysokość - 40 cm, długość ucha - ok. 30 cm. Torba jest wykonana z grubego, wytrzymałego materiału. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Daj przykład innym - sprzątaj po sobie, sprzątaj po Psie. Nawet z małego Psa mała kupa to nadal Kupa. Odzyskajmy razem zieleń trawników.   Wymiary: szerokość - 37 cm, wysokość - 40 cm, długość ucha - ok. 30 cm. Torba jest wykonana z grubego, wytrzymałego materiału. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Chciałabyś być szczęśliwa? Kurki podpowiadają, jak. U nas działa.Chyba każda osoba zna sentencję: myślę, więc jestem. Jej druga, wciąż rzadko przytaczana część brzmi: jestem, więc narzekam.   Wymiary: szerokość - 37 cm, wysokość - 40 cm, długość ucha - ok. 30 cm. Torba jest wykonana z grubego, wytrzymałego materiału. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Biedronki

  60,00 
  Hasło bardziej popularne i częściej wyopowiadane niż piąta zwrotka hymnu Polski. Na jego dźwięk powinna włączyć Ci się czujność.   Wymiary: szerokość - 37 cm, wysokość - 40 cm, długość ucha - ok. 30 cm. Torba jest wykonana z grubego, wytrzymałego materiału. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Na Księżycu

  60,00 
  Z „Dzienników Kurki": na Księżyc najłatwiej dostać się rowerem. Na miejscu mało zwiedzania, ale jeździ się lekko i przyjemnie. Z tamtejszej perspektywy wszystkie sprawy ziemskie typu dedlajny, poniedziałki, niedospanie, rozmowa o podwyżkę, wydają się mało ważne.   Wymiary: szerokość - 37 cm, wysokość - 40 cm, długość ucha - ok. 30 cm. Torba jest wykonana z grubego, wytrzymałego materiału. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Królik - legenda. Pod szorstkim, bezczelnym i uszczypliwym stylem życia ukrywa się mięciuki, lojalny i czuły kompan. Dodaje 1000 procent do pewności siebie.   Wymiary: szerokość - 37 cm, wysokość - 40 cm, długość ucha - ok. 30 cm. Torba jest wykonana z grubego, wytrzymałego materiału. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Kochasz Freddiego? Kochaj Kury. I Koty. I Krowy. I inne Zwierzęta. Dzięki Twojej miłości do nich świat będzie szczęśliwszy.   Wymiary: szerokość - 37 cm, wysokość - 40 cm, długość ucha - ok. 30 cm. Torba jest wykonana z grubego, wytrzymałego materiału. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Zaangażowany ekologicznie element z jednej z warszawskich dzielnic. Chciałby się powiedzieć: „Żerań - pamiętamy” i zorganizować zieloną partyzantkę.   Wymiary: szerokość - 37 cm, wysokość - 40 cm, długość ucha - ok. 30 cm. Torba jest wykonana z grubego, wytrzymałego materiału. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.

Go to Top