• Feminizm, Kur#a!

  100,00 200,00 
  Plakat propagandowy, przypominający o tym, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy. Sięgajmy jak najwyżej i wspierajmy swoje Dziewczyny, Przyjaciółki, Koleżanki, Znajome - słowem: Facetki. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Tania prowokacja w wykonaniu Much? Przemilczany, wstydliwy fakt? A może wręcz przeciwnie - bardzo feministyczna refleksja?   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Matrioszka

  70,00 
  Kiedyś w końcu następuje taki moment, kiedy dzieci ruszają w świat, na swoje. Jeśli wcześniej, niż przed piątym rokiem życia (i trochę później), to należy je zawrócić. A Matce dać trochę odpocząć. Niech sobie poleży, pośpi. Z otwartymi oczami, żeby kontrolować.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Jak wygląda Feminista / Feministka? Tak, jak chce. Wybiera, czy chce zająć się domem, czy rozwijać karierę. Decyduje o własnym ciele.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Nie ma co się spieszyć do garów. Niektórym gotowanie przychodzi, a niektórym nie. Jeśli jesteś osobą, której przychodzi, to usiądź w przerwie. A jeśli nie przychodzi - usiądź i poczekaj na pomoc. Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić parametry leżaków. UWAGA! Jeśli chcesz inną grafikę, niż podaną przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Siłka

  100,00 200,00 
  Ławeczkowe historie z Siłaczką i Ptakiem w tle. Opowieści płynące jakby jedna z drugiej. Może dziś jest gorzej, niż było kiedyś, lecz lepiej, niż będzie. A może na odwrót. A może nic się nie zmienia. Na wdechu tli się żar. „Siłka” jest częścią projektu o Sąsiedzkości.   *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Poczuj moc słów na "F": fantastyczna, fighterka, fascynująca, fajna, fenomenalna, feministka. Niech Cię zobaczą!   Wymiary: szerokość - 37 cm, wysokość - 40 cm, długość ucha - ok. 30 cm. Torba jest wykonana z grubego, wytrzymałego materiału. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Iron Man – Iron Woman

  100,00 200,00 
  Feminizm w wydaniu superbohaterskim. Czas, aby bohaterkami ekranów filmowych i naszych serc były także kobiety prasujące.   *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.

Go to Top