• Bardzo się stresuje, gdy nazywa się go owocem. On ma IMIĘ! Zawalcz o lepszy świat. Zamiast przytulać kiełbasę, przytul Bogdana. Na rodzinnym obiedzie możesz rozchylić flanelową koszulę w kratę i wraz z wyłaniającym się spod niej Nieowocem inwigilować bliskich do zmiany trybu życia.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Bogdan Nieowoc

  100,00 200,00 
  Bogdan Nieowoc promuje wartości vegańskie. Wielokrotnie każdego dnia świdruje Cię swoim spojrzeniem motywując do zdrowego stylu życia i podśpiewując: dzisiaj vege, jutro... *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Foka

  100,00 200,00 
  Zrób coś dobrego dla Zwierząt, żeby Foka zmieniła zdanie o Ludziach. Z szacunku do siebie, do innych, do Fok i do życia. Masz tę moc.   *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Foka

  60,00 
  Foka w obronie natury. Choć wiele jest nie tak, sporo jest też na tak. Pamiętaj o niej nad morzem i nie tylko. Zrób coś dobrego, żeby zmieniła swoje zdanie. Jak mówił prezydent pewnego kraju: yes, you can!   Wymiary: szerokość - 37 cm, wysokość - 40 cm, długość ucha - ok. 30 cm. Torba jest wykonana z grubego, wytrzymałego materiału. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Bogdan Nieowoc

  60,00 
  Bogdan Nieowoc promuje wartości vegańskie. Wielokrotnie każdego dnia świdruje Cię swoim spojrzeniem motywując do zdrowego stylu życia i podśpiewując: dzisiaj vege, jutro...   Wymiary: szerokość - 37 cm, wysokość - 40 cm, długość ucha - ok. 30 cm. Torba jest wykonana z grubego, wytrzymałego materiału. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Bogdan Nieowoc

  10,00 
  Bogdan Nieowoc na magnesie na Twojej lodówce promuje wartości vegańskie. Wielokrotnie każdego dnia świdruje Cię swoim spojrzeniem motywując do zdrowego stylu życia i podśpiewując: dzisiaj vege, jutro...   Wymiary: Bogdan ma 58 mm średnicy. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.

Go to Top