• Foka

  70,00 
  Foka w obronie natury. Choć wiele jest nie tak, sporo jest też na tak. Pamiętaj o niej nad morzem i nie tylko. Zrób coś dobrego, żeby zmieniła swoje zdanie. Jak mówił prezydent pewnego kraju: yes, you can!   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Zaangażowany ekologicznie element z jednej z warszawskich dzielnic. Chciałby się powiedzieć: „Żerań - pamiętamy” i zorganizować zieloną partyzantkę.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Bardzo się stresuje, gdy nazywa się go owocem. On ma IMIĘ! Zawalcz o lepszy świat. Zamiast przytulać kiełbasę, przytul Bogdana. Na rodzinnym obiedzie możesz rozchylić flanelową koszulę w kratę i wraz z wyłaniającym się spod niej Nieowocem inwigilować bliskich do zmiany trybu życia.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Niech zieleń trawnków nie będzie tylko miejską legendą. Szczególnie wiosną. Zbieramy kupy tak, jak zbieramy grzyby - rach ciach i po krzyku.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Orzeł

  70,00 
  Z tęsknoty za powiewem wolności. Może mało poważnie. A może bardzo odważnie. Każdy z nas ma własną odpowiedź. Cho na deskę.   Wymiary: kliknij tu, aby sprawdzić wszystkie kolory i rozmiary koszulek. UWAGA! Jeśli chcesz inny kolor, niż podany przy wzorze, napisz na: marta@zycienakreske.com. Zobaczymy, co da się zrobić. *Zdjęcia przedstawiają wizualizację produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Bogdan Nieowoc

  100,00 200,00 
  Bogdan Nieowoc promuje wartości vegańskie. Wielokrotnie każdego dnia świdruje Cię swoim spojrzeniem motywując do zdrowego stylu życia i podśpiewując: dzisiaj vege, jutro... *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Orzeł

  100,00 200,00 
  Z tęsknoty za powiewem wolności. Może mało poważnie. A może bardzo odważnie. Każdy z nas ma własną odpowiedź. Cho na deskę.   *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Wolność

  100,00 200,00 
  Tyle mamy wolności, ile drzew w Puszczy. Żebyśmy się nie podusili. Niech to, co zostało na godle, będzie dla nas wszystkich ostrzeżeniem.   *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Kupa do sprzątnięcia

  100,00 200,00 
  Daj przykład innym, sprzątaj po sobie. Sprzątaj po swoim Psie. Kupa zrobiona przez małego Psa to nadal kupa. Pomóż trawnikom odzyskać zielony kolor.   *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Iron Man – Iron Woman

  100,00 200,00 
  Feminizm w wydaniu superbohaterskim. Czas, aby bohaterkami ekranów filmowych i naszych serc były także kobiety prasujące.   *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Element z Żerania

  100,00 200,00 
  Pamiętamy, jak może być zielono. Jak śpiewają Ptaki. Jak fajnie jest widzieć Sąsiadów. Czas obudzić w sobie znów lokalny patriotyzm. Sprzątnąć kupę. Zasiać drzewo. Uśmiechnąć się do kogoś.   *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Foka

  100,00 200,00 
  Zrób coś dobrego dla Zwierząt, żeby Foka zmieniła zdanie o Ludziach. Z szacunku do siebie, do innych, do Fok i do życia. Masz tę moc.   *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • …Cię Polsko

  100,00 200,00 
  Kocham Cię, Polsko? Nienawidzę Cię, Polsko? Odczep się, Polsko? A niech Cię, Polsko? Ty wiesz najlepiej, Obywatelko / Obywatelu.   *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Daj przykład innym - sprzątaj po sobie, sprzątaj po Psie. Nawet z małego Psa mała kupa to nadal Kupa. Odzyskajmy razem zieleń trawników.   Wymiary: szerokość - 37 cm, wysokość - 40 cm, długość ucha - ok. 30 cm. Torba jest wykonana z grubego, wytrzymałego materiału. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Zaangażowany ekologicznie element z jednej z warszawskich dzielnic. Chciałby się powiedzieć: „Żerań - pamiętamy” i zorganizować zieloną partyzantkę.   Wymiary: szerokość - 37 cm, wysokość - 40 cm, długość ucha - ok. 30 cm. Torba jest wykonana z grubego, wytrzymałego materiału. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.
 • Foka

  60,00 
  Foka w obronie natury. Choć wiele jest nie tak, sporo jest też na tak. Pamiętaj o niej nad morzem i nie tylko. Zrób coś dobrego, żeby zmieniła swoje zdanie. Jak mówił prezydent pewnego kraju: yes, you can!   Wymiary: szerokość - 37 cm, wysokość - 40 cm, długość ucha - ok. 30 cm. Torba jest wykonana z grubego, wytrzymałego materiału. *Zdjęcie przedstawia wizualizacje produktu. Finalny produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego.

Go to Top