1. Jakiego rodzaju nadruki są na koszulkach i torbach?
  Wzory na koszulkach są robione metodą druku cyfrowego (DTG). Nic nie trwa wiecznie, jednak Twoja koszulka czy torba będzie cieszyć Cię o wiele dłużej, jeśli będziesz ją prać w 30-40 stopniach. Moższesz prasować nadruk, ale tylko na białych koszulkach. Pranie i prasowanie na lewej stronie.
 2. Jakie są parametry techniczne koszulek?
  Wszystkie informacje tu.
 3. Jakie są parametry techniczne leżaków?
  Wszystkie informacje tu.
 4. Jak złożyć reklamację, zwrócić bądź wymienić towar?
  Aby dowiedzieć się, jaka jest procedura składania reklamacji / zwrotu towaru, zapoznaj się z Regulaminem.
 5. Czy mogę otrzymać fakturę?
  Jak najbardziej. życie-na-kreskę działa legalnie. Nie wystawiamy jednak paragonów, korzystając z braku obowiązku posiadania kasy fiskalnej. Jednak każde rozliczenie za zakupiony towar trafia na firmowe konto i jest księgowane – w przypadku dochodu niepotwierdzonego fakturą, jako dochód nieudokumentowany. Jeśli przy zakupie nie zdecydowałaś się / nie zdecydowałeś się na otrzymanie faktury, możesz się jej domagać przez trzy miesiące od dnia sprzedaży (który liczy się od momentu zaksięgowania Twojej płatności na koncie firmowym). Pamiętaj o tym kupując życiowe rzeczy na targach, czy przez internet.
 6. Mam problem z zapłatą za towar. Co robić?
  Zrób przelew w tradycyjny sposób. W tytule wpisz numer zamówienia. Dane do przelewu:
  życie-na-kreskę
  ul. Marywilska 46/49
  03-042 Warszawa
  IdeaBank: 13195000012006006257700001
 7. Czas produkcji to:
  – 2 dni robocze dla plakatów,
  – 3-5 dni roboczych dla toreb i koszulek,
  – 15 dni roboczych dla leżaków.
 8. Koszty dostawy i wysyłka:
  Wszystko staramy się dobrze zabezpieczyć, żeby do Ciebie dotarło całe i zdrowe. Koszty wysyłki obejmują zabezpieczenie / opakowanie przesyłki oraz opłatę przewoźnika.
  Wysyłka:
  – Poczta Polska polecony priorytet dla kartek, magnesów, przypinek, plakatów, koszulek i toreb (w przypadku tej kategorii produktów możliwy jest odbiór osobisty w Warszawie za 0 zł);
  – kurier firmy zewnetrznej dla leżaków.
 9. Czas dostawy.
  Poza magnesami i kartkami pocztowymi wszystkie towary są produkowane na bieżąco, po opłaceniu zamówienia. Zazwyczaj oczekiwanie na gotową koszulkę czy torbę z drukarni to 3 dni – do tego należy doliczyć czas przesyłki. Na plakat – 2 dni (plus czas przesyłki). W okresie przedświątecznym czas ten może się wydłużyć. Wysyłamy tylko przesyłki polecone.
 10. Chcę, aby zamówiony towar był wysłany za granicę, ale na życiu nie ma takiej możliwości.
  Napisz wiadomość na marta@zycienakreske.com lub używając formularza. Zobaczymy, co się da zrobić.
 11. Podoba mi się życiowa grafika, ale nie ma jej w życiowym sklepie. Co robić?
  Napisz do nas na marta@zycienakreske.com lub używając formularza. Jest duża szansa na to, że przygotujemy ją dla Ciebie.
 12. Zaangażowanie społeczne.
  Współpracując z życiem-na-kreskę w pośredni sposób dokładasz się do tego, aby świat był lepszym miejscem. Często angażujemy się w akcje edukacyjne, antydyskryminacyjne i na rzecz Zwierząt.
 13. Współpraca.
  Jeśli podobają Ci się nasze prace, marzy Ci się współpraca z nami – odezwij się na marta@zycienakreske.com lub używając formularza.
 14. Prawa autorskie.
  życie-na-kreskę jest chronione prawami autorskimi. Więcej tu.